To jeszcze jeden dowód, że lepiej dla śpiewaków gdy zostaną przy śpiewaniu bo jak to w powiedzeniu pewnym było do tej pory o tym, że jest..... wiedzieli tylko najbliższe kumple teraz wiedzą wszyscy którzy go słuchali..... Smutne to wszystko
Zrób coś jeden z drugim, pozamiatał podwórko, zorganizuj konkurs dla dzieci na trzepaku i kup cukierki, zagraj na gitarze na trawniku przed blokiem. W narzekaniu mistrzowie świata tylko nawet eliminacji byście nie przeszli w działaniu
No jak łajba tonie? - przecież cały czas trąbią wszedzie, piszą w prasie, pieją w telewizji, że jesteśmy najlepiej rezwijającym się krajem w Europie I to od kilku lat, to co od tego rozwoju toniemy? Polityka I ludzie którzy w tej polityce siedzą to beszczelni kłamcy, patrzą ci w oczy I mówią wszystko to co chcesz ususłyszeć, to są klauni, bajko- pisarze I opowiadacze głupot w które już dawno nie wierzą, ale mogą nam je opowiadać bez końca- nie mam do nich żadnego szacunku I zawracanie sobie głowy ich wysłuchiwaniem oznaczaloby utratę szacunku dla samego siebie. Polityka to oszustwo z którego żyją tylko ci co ją nakręcają- słuchacze to pożyteczni idioci którzy w to wierzą- i jeszcze chcą o tym dyskutować
Pakiet startowy to jakaś bieda wersja. organizacja to jakieś nieporozumienie, dzieciaki w kamizelkach odblaskowych przeziębnięte, przemoczone mam nadzieję że ktoś doceni ich wysiłek. Jak na tak dużą imprezę to można było to lepiej zorganizować a tu zamiast z roku na rok podnosić poprzeczkę to obniżacie jąHashtagi: #szkodabiegac
Przecież cały ten kraj i to społeczeństwo, można podsumować jedną prostą wyliczanką, nie trzeba robić paneli dyskusyjnych przez 3 dni. Oto wyliczanka: służba zdrowia rozsypana, rynek pracy rozsypany, dzietność i ogólna sytuacja demograficzna rozsypana, ceny energii rozsypane, ceny nieruchomości rozsypane, system zabezpieczeń społecznych rozsypany, budżet a zwłaszcza deficyt rozsypany, rozwarstwienie społeczne jeśli chodzi o różnice zarobków rozsypane, edukacja rozsypana. sądownictwo rozsypane i wyroki sądowe rozsypane, przekaz medialny rozsypany. Przecież Polska, jako kraj ma przed sobą bardzo nieciekawą przyszłość i wszystko zmierza w jednym kierunku. Łajba tonie i nic jej nie uratuje, ile byśmy imigrantów nie sprowadzili i miliardów deficytu nie wygenerowali. Polska się zwija i tyle. Lepiej nie będzie.
A ty męczysz jeszcze bardziej od wypominania koszmarnych i bezsensowych wpisów jak twój. Nie czytaj jak nie interesuje ciebie negatywny stosunek innych od twojego negatywnego nastawienia.
Prawda jest taka, że nie mieli awansować, bo będzie połączenie z Olimpią. Lepiej jedną dotować większymi środkami w wyższej lidze, jak dwie niżej. Dlatego w Olimpii nie obsadzono wakatu prezesa, bo ponoć Mirosław. Pelc ma być prezesem po połączeniu dwóch klubów.
Tu gdzie trasa biegu to ładnie wykoszone wygrabione a na innych ulicach chwasty PO pas ! Tak kiedyś robili dyrektorzy PGR-ów jak miał przyjechać Gierek z wizytą.
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Elbląski Denar świętuje 20. urodziny
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Między "Nie wierzę politykom" a "Jeszcze będzie przepięknie"
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Sezon zamknięty remisami
Sezon zamknięty remisami
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Oszukany na 235 tysięcy złotych. Wabikiem „zysk”
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!
Miejskiej elektrociepłowni na gaz nie będzie. Co w zamian?
Piekarczyk po raz siedemnasty. Zobacz zdjęcia!