@KolejnaElblag - I budujmy!!! A teraz zamiast czekania w Malborku można zrobić bezpośrednio przez Olsztyn bo jest cała infrastruktura. Po co czekać 15 lat jak można już teraz. A nowe oczywiście budujmy i oby jak najszybciej!
@elblagpieknemiasto - Przecież nie mówimy o tym co jest teraz. Mówimy o inwestycji, która ma być za 15 lat. Jesli dziś nie wykorzystamy tej szansy, to już nigdy. Kolej nam odjedzie. Do Warszawy dzisiaj jedziemy 3-4 godziny przez Malbork, do Malborka 25minut plus 2,20’ do Warszawy plus czekanie, a Ty proponujesz lepsze rozwiązanie 4 godziny przez Olsztyn. W tej opcji na przyszłość zyskujemy wszyscy, mamy super połączenie z Warszawą i Olsztynem i Trójmiastem.
O ludzie gdzie Olimpia dzisiaj by była gdyby Śliwka został prezydentem, - to nasz chłop- niby z miasta ale Pasłękiem go czuć- nieszkodzi, do naszego ogólniaka chodził I zobaczcie gdzie zaszedł. Olimpia to samo - pamiętacie jak jeszcze niedawno dawała łomot Motorowi mając w sztabie trenerskim Magierę a nasz Boros golił ich na krótko a pamiętacie mecze tu u nas z Rakowem I Radomiakiem??? - zachciało sie księdza - to macie dzwon z mosiędza " I lll ligę na wieki, bo klub jest bez opieki, Raków, Radomiak są w ekstraklasie, Śliwki już nie ma, bo też już w sejmie, Olimpii przyjdzie grać już w A- klasie, bo Śliwka pętli tej już nie zdejmie... miałeś chamie złoty róg....
Więcej takich akcji, młodzieży nikt w domu nie uczy, tylko hoduje i daje na odczep się "hulajnogi", młodzi robią co chcą, więc ktoś musi ich wychować, a najlepiej przez portfel mamusi i tatusia.
@pila - Ha, ha ha panie poliszynel u nas w Emblongu to zrobili już dawno inwestycję I Urząd Miasta zoriętował się, że mogą mieć port i już ogłosili konkurs na jego budowę, kluczowym słowem w tym pośpiechu, jest słowo " już" -.. ludzie umrzeć možna dziś ze śmiechu, lecz no cóż, bo czy z ciecia dobry stróż.
@KolejnaElblag - To będzie może za 10-15 lat i jestem jak najbardziej za tym. Ale teraz można zrobić szybkie połączenie z Warszawą bez ŻADNYCH dodatkowych inwestycji. Wystarczy przedłużyć bieg pociągu do Elbląga. Teraz IC z Olsztyna do Warszawy jedzie około 2 godziny i 30 minut. Z Elbląga przez Olsztyn jechałby około 3 godziny i 50 minut. Bez przesiadek w Malborku. Wsiadasz w Elblągu i wysiadasz w Warszawie po niecałych 4 godzinach. Nie potrzeba nic budować, nic remontować, Wystarczy przedłużyć bieg pociągu i mamy bezpośrednie połączenia z Warszawą, Poznaniem czy innym miastem. Teraz nie za 15 lat…
@elblagpieknemiasto - Wiesz, to ty nie rozumiesz. Zobacz jak będzie przebiegać trasa z Warszawy przez Olsztyn i Elbląg do Trójmiasta. Chodzi o całościową trasę. Jak wiele Elbląg zyskuje. Mam wrażenie że nie jesteś z Elbląga dlatego tego nie rozumiesz
Nie na pisy, bo pisy wprowadzali tylko kolejne kary, zakazy i restrykcje w prawie drogowym, tak samo jak obecna ekipa rządząca, trzeba głosować na wolnościowców, którzy uproszczą prawo i zniosą wiele kar i zakazów, czyli na pewno nie na PiS, KO, Lewicę czy PSL.
Zaraz wy też dostaniecie pismo od Rzecznika Praw Dziecka, że te stypendia powodują dyskomfort u pozostałych i powodują ich dyskryminację i wykluczenie, tak jak lody prywatnej lodziarni dla czerwono-paskowców raz do roku. Ma być równanie w dół, a nie jakieś wyróżnianie i zachęcanie do rozwoju.
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Fundacja państwa Górskich po raz piąty przyznała stypendia uczniom I LO
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?