Taki fantastyczny port miał być, funkcjonalny, Elbląg miał się rozwijać, inwestorzy mieli się zabijać o kawałek ziemi a tu klapa, jest jak było za wróbla, tylko słychać echa wielkich zapowiedzi!!!Hashtagi: #Nowatkowskimaciej@wp.pl
A co mieszkańcy Elbląga już zapomnieli jak Protas ówczesny Marszałek województwa warmińsko-mazurskiego wstrzymał decyzję w sprawie rewitalizacja Kolei Nadzalewowej
@KapitanSzyderca - Dla inteligentnej osoby to żaden problem i przynajmniej będzie potrafiła wszystko to odczytać jak i co chcą zaplanować. Nie musisz się silić, przymusu nie ma.
Gdyby Warszawiacy mieli pociąg z Warszawy w godzinę i pięćdziesiąt minut jak zapowiadają w przyszłości takie połączenie z Elblągiem to te działki już dawno byłyby wykupione przez nich i zainwestowane pieniądze mieliby nad Zalewem jak znalazł. Wszędzie blisko i do Gdańska nad morze i na jeziora do Olsztyna i Zalew maja rzut beretem to idealne miejsce na domy letniskowe całoroczne dla nich i ich turystyczne plany. Budować te połączenia kolejowe od razu!!!
Gonić to bezmózgowe towarzystwo. Dziś widziałem, jak z dużą szybkością wyjechał młodzian z parku Traugutta na rowerze na przejście, gdzie pasy nie mają przejazdu na czerwonym pasie. Miał szczęście, bo dojeżdżający do pasów samochód jechał bardzo wolno. Gdyby samochód jechał szybciej, byłby płacz i wina kierowcy.
@KapitanSzyderca - Sprawdż, a dowiesz się, że po przejęciu władzy obecna ekipa zwiększyła wycinkę w lasach o kilkadziesiąt procent. I to są oficjalne dane.
Jaja, normalnie. Nie będą wycinać drzew!Co było do wycięcia, to wycięto, a śmieci zostaną a w sytuacji pożarowej żaden wóz strażacki przez te śmieci nie przejedzie. Ostatnio tak było na Mazowszu.
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Ten plan zdecyduje o kierunkach przestrzennego rozwoju Elbląga. Ruszają konsultacje
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Ten plan zdecyduje o kierunkach przestrzennego rozwoju Elbląga. Ruszają konsultacje
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Krzesła z ratusza pojechały do Mołdawii
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną