Panie Piotrowski a czemu w Bazantarni wycinane są zdrowe drzewa iglaste i lisciaste nie zagrażające nikumu, wyciagane z lasu, dla czego rozjeżdżane ciagnikami są szlaki a jak szlak staje się blotnistą breją to rozjeżdżany jest las tak dbacie o dobrostan lasu czy o wlasną kasę już nie musicie utrzymywać partyjnych nierobów tzw mateckich możecie przestać niszczyć las
przecież to antoni m już dawno stwiedził, że każdy krzaczek, każde źdźbło trawy będzie naszą tarczą antyrakietową. do tego błaszczak umożliwił zaciąg do wojska gamoniom i samotnym matkom żeby mieć obsadę do tych krzaczków.Hashtagi: #hahaha
Czy w związku z tym prestiżowym wyróżnieniem, na kolejnej edycji możemy spodziewać się uczestnictwa tego o rybim nazwisku oraz tego od rekordowego szczupaka, który jeździł koleją i krzyczał "tylko zwycięstfo"?
Narazie te wszystkie dotychczasowe "gospodarcze prace" w lesie ograniczają i spowalniają ruch turystów, pieszych i rowerzystów. Pozwalane drzewa, porozrzucane ścinki, koleiny na metr, błoto, kałuże i bagna na szlakach.
10 lat temu pamiętny baraż Olimpia-Motor i awans Olimpii. Motor jeszcze wiele sezonów kisi się w 3lidze. Jakie to życie jest przewrotne co... ? Gdzie nam odjechał teraz Motor a gdzie jest Olimpia?
Problem nie istnieje. Nikomu nie spieszno do fuzji. Prywatny klub za prywatne pieniądze +85tys z miasta. Obok OE dotowana razy 5.Dzieli ich jeden poziom rozgrywkowy. A rezerwy Olimpii żegnaj IV ligo to jakie mają zaplecze, żadne.
"Wszelkie znaki mające wpływ na zachowanie kierowców muszą wynikać z zatwierdzonego projektu organizacji ruchu. Ustawienie znaku "fikcyjnego" (lub podrobionego), nawet w dobrej wierze w celu poprawy bezpieczeństwa, wprowadza uczestników ruchu w błąd i może stać się bezpośrednią przyczyną kolizji lub wypadku, za co sprawca ponosi pełną odpowiedzialność karną i cywilną. "
Od RRRGGG i zorana psycha zapomniałeś dodac, nawet nie wiesz w jakim stanie psychicznym i fizycznym żony wracaja do domu po tych, ,8" godzinach a jeszcze jedno maja nadgodziny. Łatwo się pisze jak sie nie ma wiedzy to takie Polskie. Stabilnosc młodzi po okresie próbnym sami sie zwalniają i uciekaja o jakiej stabilnosci piszesz pracuja te które ze wzgledu na wiek nie znajdą innej pracy bo nikt takich osób nie zatrudni taka jest prawda.
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Skok na jubilera za miliony. Oskarżony przerywa milczenie
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Elbląska impreza w Koronie Polskich Ultramaratonów
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Kolej na Żuławy z miejscem w krajowych planach
Zabytkowy krucyfiks wraca do Muzeum Zamkowego w Malborku
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
Olimpia z licencją na grę w III lidze
„Mi również zależy na rozwoju miasta, ale zrównoważonym, racjonalnym i prospołecznym” (Śladem publikacji)
Jeże rozjeżdżane na potęgę. Jest pomysł, co z tym zrobić
Strajk ostrzegawczy w ZUS