UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • Poprosić znanego senatora. Pomoże
  • MariuszLewandowski-Fc Dyrnys jak but. W Elblągu powstał pierwszy okręt wojenny Rzeczypospolitej "Smok" a kanał przez mierzeję i lotnisko to puzzle tej samej układanki. Ruch samochodowy to niebezpieczeństwo a transport morski to oszczędność. Lotnisko to szybkość i komfort ale nie będzie służyło do frachtów lotniczych. Stadion dla III ligowej drużyny ? Jak znajdzie się sponsor i Olimpia wróci do II ligi może, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-24)
  • Był taki prezydent który twierdził że niedługo każdy będzie miał swój samolot. Jego koledzy mówili też o milionie aut elektrycznych... Suweren uwierzył
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Naród wybrany ha ha(2026-06-24)
  • Jedna taka rozdała miliony nagród swoim bo im się te pieniądze należały
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Suweren tak chciał(2026-06-24)
  • tia, i w tym miesiacu, p Mariuszu do El wpłynął bodaj pierwszy od czasu Zygmunta Starego okręt wojenny RP, i to nie dzięki obecnie nam panujacym a mimo ich sprzeciwu. Warto pamiętać. Nie ma pan obowiazku wszystkiego na portel. pl komentować. To nudne już jest. No chyba, że taki etat. Pozdrawiam
  • Jeden taki był który mówił Niemcom że im się wiele należy. Minęło kilka dekad i w Polsce też taki był
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Uwierzyli że im się należy(2026-06-24)
  • MariuszLewandowski-Fc @Latarnik - Skoro Pana nudzę to proszę nie czytać i nie odpowiadać na moje komentarze. Co zaś do moich obowiązków to proponuje bu mi ich Pan nie definiował - zrobię to sam. Wolałbym nie udzielać się za często i czytać publikacje i wypowiedzi tak mądre i przemyślane bym do nich nic dodać nie umiał - niestety tak nie jest. Natomiast będę reagował na każdą manipulacje czy kłamstwo bo tego mnie uczył mój śp. Ojciec sam zresztą długie lata nękany za własny upór przez pracowników Urzędu Skarbowego w Elblągu którzy za jego życia przegrywali wszystkie sprawy w Naczelnym Sądzie Administracyjnym do którego zawoziłem go jako nastolatek. Co do sprzeciwu to Wojsko Polskie w tym i Marynarka jest niezależna i sama stawia sobie cele i zadania i tak być powinno. I radzę nie zapominać ze stocznia w Elblągu była matką Stoczni Gdańskiej o to u nas produkowano elementy montowane potem na pochylniach Gdańska. Etat mam drogi Panie w Niemczech i zarabiam w Euro czego i Panu życzę a mam przyjemność budować sieci energetyczne w bardzo zajmujących lokalizacjach i przepięknych plenerach nad Mozellą w miejscach gdzie były obozy Rzymskich Legionów i gdzie amerykanie weszli do Zagłębia Rury Ale takie opowieści też zapewne Pana nudzą więc życzę Panu życia prostego - bez pytania bez czytania bez myślenia. I majteczki w kropeczki, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2026-06-24)
  • @Noszowy z Kaliningradu - Bardzo dobrze jak będzie taki pas, a samolotów oby jak najwięcej latało i bardzo dobrze jak latają, jak komuś przeszkadza to może wyprowadzić się gdzieś na odludzie.
  • Pas to może poczekać, można szelki nosić Port to jest poezja.
Reklama