No wiadomo, "władze miasta" za wszelką cenę chcą sprzedać jedną wielką działkę, wiadomo kto ją może kupić - deweloper. Wówczas przy okazji będzie można zrobić inne deale. Tylko czy "władze miasta" są od tego żeby wyprzedawać majątek publiczny? Czy może jako zarządca tych terenów "władze" miasta powinny np. podzielić ten teren na działki pod budowę jednorodzinną i sprzedawać mieszkańcom Elbląga? No ale po co? Co ich obchodzą mieszkańcy? Ważne żeby zrobić deal z jakimś deweloperem.
@KolejnaElblag - ponieważ to troll, pisze aby była klikalność, dlatego pisze bzdury z prowokacją, stad ten Olsztyn wymyslił, ne ma co odpisywać bootom sterowanym sztucznie
Już to widzę. Droga Gdańsk Warszawa co miała być na Euro 2012 do dziś nie powstała do końca... A jeszcze Pan Senator jak z przekopem po zmianie władzy może zmieni zdanie, co do tej inwestycji...
I tym sposobem chciałeś mi dowalić? Tylko dlatego, że uznałem, że to jest po prostu przekombinowane? Jest diametralna różnica pomiędzy "nie umiem", a "nie chce mi się". Zmartwię cie. W moim przypadku zdecydowanie to drugie.
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Ten plan zdecyduje o kierunkach przestrzennego rozwoju Elbląga. Ruszają konsultacje
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Ten plan zdecyduje o kierunkach przestrzennego rozwoju Elbląga. Ruszają konsultacje
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Zabytkowy krucyfiks wraca do Muzeum Zamkowego w Malborku
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?