Przecieram ocz, bo nie wierze" "pracować będziemy w Gdańsku, a wygodnie będziemy mieszkać w Elblągu". Czyli zrobienie z Elblaga sypialni to ma byc ten awqans miasta?
Podoba mi się to podejście, kupię sobie najmniejszą działkę za 480tyś + VAT z przeznaczeniem pod drogę- to chyba będę biletował przejazdy tą drogą jak autostrady.
Tragiczni oni są, zamiast porozmawiać, wytłumaczyć, pouczyć, to najważniejsze dowalić 1000 zł mandatu ! I jeszcze zgłosić do sądu rodzinnego ! No jakiś cyrk. Dzieciak zrobił głupotę, bo poszedł na wagary pojeździć hulajnogą na odludziu, a milicjanci potraktowali ich jak rodzinę patologiczną! Cyrk!
Wszystko fajnie pięknie, milicja jak zwykle stanęła na wysokości zadania i zamiast po prostu zadbać o bezpieczeństwo dziecka to dowaliła na dokładkę 1000 zł mandatu. Po prostu brawo milicja, szapo ba!
Żeby budujący jednorodzinnie zrobili bałagan architektoniczny stawiając pseudo dworki lub nowoczesne ich zdaniem koszmarki? Wystarczy przejść się ulicami starych Bielan. Ład architektoniczny i estetyczny nie jest naszą mocną stroną.
Prawdę powiedziawszy to albo wnosisz, że nie ma żadnych określeń w wyznaczaniu się wartości miasta albo stwierdzasz tylko, że mozna nie podpisane wysłać pod artykul
No wiadomo, "władze miasta" za wszelką cenę chcą sprzedać jedną wielką działkę, wiadomo kto ją może kupić - deweloper. Wówczas przy okazji będzie można zrobić inne deale. Tylko czy "władze miasta" są od tego żeby wyprzedawać majątek publiczny? Czy może jako zarządca tych terenów "władze" miasta powinny np. podzielić ten teren na działki pod budowę jednorodzinną i sprzedawać mieszkańcom Elbląga? No ale po co? Co ich obchodzą mieszkańcy? Ważne żeby zrobić deal z jakimś deweloperem.
@KolejnaElblag - ponieważ to troll, pisze aby była klikalność, dlatego pisze bzdury z prowokacją, stad ten Olsztyn wymyslił, ne ma co odpisywać bootom sterowanym sztucznie
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Wernisaż Fotka Miesiąca. Przeżyjmy to jeszcze raz, zobacz film!
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Działki w Elblągu tanieją o 20 procent. Które?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Bez kasku, bez karty i na wagarach
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Kordykiewicz opuszcza Olimpię
Do Warszawy w niecałe dwie godziny?
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną
Strajk ostrzegawczy w ZUS
Lasy Nadleśnictwa Elbląg będą pełniły funkcję obronną